Co je to férové sázení?

Většina kurzů je v dnešní době pro sázející značně nevýhodná, protože vypsané kurzy sázkovými kancelářemi běžně neodpovídají skutečné pravděpodobnostní realitě – tedy nejedná se z Vašeho pohledu o férové sázení.

Férové sázení (anglicky bet fair) je to, když se s kamarádem vsadíte o 500 kč na to, jestli když hodíte mincí, padne orel nebo panna – padne-li orel, bere jeden 1000 kč, padne-li panna, bere druhý 1000 kč. Pravděpodobnost je 2:1 (kurz 2.0), při uhodnutí vyhráváte tedy dvojnásobek vkladu = 1000 kč. Pokud byste stejný hod mincí vsadili u nějaké sázkové kanceláře, tak nevyhrajete většinou 1000 kč, ale v drtivé většině případů s kurzem okolo 1.9 získáte pouze 900-950 kč. A právě rozdíl mezi touto částkou a 1000 kč, které byste vyhráli férově od kamaráda, tvoří největší zisk sázkových kanceláří a z dlouhodobého hlediska Vaši velkou nevýhodu – v takovém případě totiž z Vašeho pohledu nelze vůbec mluvit o férovém sázení.

Ovšem ani sázkové kanceláře nejsou neomylné, a tak se stává, že některé kurzové sázky vypíší s vyšším kurzem, než-li je skutečně reálná pravděpodobnost dané příležitosti. Pokud se opět vrátíme k hodu mincí, tak někdy dojde u sázkovek k tomu, že místo kurzu 2:1 (kurz 2.0) u této naší pomyslnne sázky je vypsáno např. až 2,2:1 (kurz 2.2) – tedy za 500 kč vyhrajete 1100 kč – tímto se dostáváte do úplně obráceně pozice, kdy v neférové situaci se ocitá samotná sázková kancelář!

A přesně tohle je naše práce, vyhledávat pro Vás každý den tipy, které se Vám v dlouhodobém horizontu vyplatí. Sázkové kanceláře vydělávají na tomto “neférovém” sázení miliony měsíčně, proč bychom my a naši klienti nemohli udělat to stejné a vydělávat stejným způsobem? Proč by mohla být ve výhodné pozici pouze sázková kancelář?

Takový obrat rolí z neférového postavení do výhodnější pozice, než ve které je sázkovka, je to, o co našemu webu jde. Chceme naše klienty dostat z nerovného boje se sázkovými kancelářemi nejen do férové pozice, ale dokonce dostat samotné sázkové kanceláře v sázkách proti klientům odebírajícím naše tipy do neférového postavení.

To zní fér, nemyslíte?

Začněte sázet s námi ještě dnes…

REGISTRACE JE ZCELA ZDARMA

REGISTROVAT